Понеділок, 20.05.2019, 01:34
Вітаю Вас Гість | RSS

ДІЛОВОДСТВО

Доповідна записка

1.2.9. Доповідна записка.
Доповідна записка — документ, адресований керівнику даної чи вищої організації, який містить виклад якого-небудь факту з висновками й пропозиціями автора.Залежно від змісту доповідні записки можуть бути інформаційними або звітними. Інформаційна доповідна записка інформує керівника про хід чи розвиток певного процесу, звітна — повідомляє про завершення роботи або про хід виконання вказівок.Доповідні записки поділяються на внутрішні, які адресуються керівнику установи, і зовнішні — вищій організації. Зовнішні доповідні записки складаються на загальному бланку організації, внутрішні — на стандартному аркуші паперу, як правило, в одному примірнику. Реквізитами доповідної записки є: назва організації, назва виду документа та його номер, місце складання, заголовок до тексту.Підписує внутрішню доповідну записку автор, зовнішню — керівник організації.Текст доповідної записки поділяється на дві частини. У першій викладаються факти, події, причини, які стали приводом для її написання. У другій дається аналіз ситуації, яка склалась, робляться висновки і пропозиції. Датою доповідної записка є дата її складення і підписання.
Зразок доповідної записки додається.
Кутовий штамп

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА
12.06.02 № 
м. Київ
Начальникубудівельно-монтажногоуправління.Про перевірку стану житлових приміщень табору відпочинку для дітей.Згідно з Вашим дорученням проведена підготовка житлових приміщень табору відпочинку до прийому дітей.Встановлено, що всі житлові корпуси знаходяться в задовільному стані. До табору завезено необхідні меблі й обладнання. Господарський персонал укомплектовано.Однак у корпусі № 1 необхідно вставити скло, не завершено ремонт басейну.
Після усунення недоліків і приведення в належний стан території табір буде готовий до прийому дітей.Начальник відділу (підпис) Б. А. Іваненко

akadem2.at.ua
monster


Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0